Repliki Air Soft Gun

Repliki ASG bardzo często są produkowane w taki sposób, aby idealnie odwzorowywały swoje oryginalne odpowiedniki. Bardzo duży wybór pistoletów, pistoletów maszynowych, karabinków szturmowych, karabinów snajperskich, oraz maszynowych, strzelb, granatników, min, a także granatów na kulki, jak i również specjalistycznych dedykowanych do tego akcesoriów, rozwija się w wyniku nieustannie rosnącej popularności branży ASG.

Repliki Airsoft – broń ASG

Repliki Airsoft są jednymi z najbardziej wiernych replik broni palnej używanych podczas rozgrywek airsoftowych, treningów, symulacji wojskowych, oraz militarnych, które poprzez swoje wymiary, wygląd, a także wagę doskonale imitują prawdziwe pistolety, oraz karabiny. Repliki ASG są w stanie wystrzelić kulki występujące w rozmiarach od 6 do nawet 8 mm, za pomocą sprzężonego powietrza lub gazu.

Broń na kulki? – ASG

Zapewne wiele jest osób, które pamiętają jeszcze plastikowe pistolety na kulki, z którymi bez obaw można było biegać po podwórku. Dla niektórych taka plastikowa broń na kulki już wtedy była pewną formą ASG. Jednak wraz z upływem lat, stało się to jedynie odległym wspomnieniem. W chwili obecnej repliki ASG są profesjonalnymi produktami, których wykonanie skupia się na maksymalnym upodobnieniu do ich palnych odpowiedników. Stąd też porównywanie ich z zabawkową bronią na kulki, czy też z dziecięcymi pistoletami na kulki, jest podobne do porównania Mercedesa z Maluchem, niby jeden i drugi to samochód i w dodatku obydwa na „M”, ale w rzeczywistości różnica jest ogromna. Co prawda może to rodzić mnóstwo miłych wspomnień, ale już na pierwszym etapie wyścigu pozycja jednego i drugiego byłaby jasna. Repliki Air Soft Gun, przeszły naprawdę bardzo długą drogę rozwoju, aby dojść do miejsca, w którym znajdują się w chwili obecnej.