Kamizelka Chest Rig

Na rynku można dostać różnego rodzaju kamizelki do ASG, w tym Chest Rig. Są to produkty odpowiednie zarówno na ostateczną rozgrywkę, jak i na trening. Każdy model typu Chest Rig powinien być wykonany z trwałych oraz wyjątkowo mocnych materiałów, ponieważ kamizelki tego typu są często wykorzystywane podczas pojedynków w trudnych warunkach, gdzie są cały czas narażone na zniszczenie, co może jednocześnie warunkować przegraną danego gracza lub też całej drużyny.

Kamizelki Chest Rig – co należy o nich wiedzieć?

Warto wiedzieć, iż kamizelki taktyczne Chest Rig są mniej zabudowane niż inne, na przykład wersja Plate Carrier. Modele typu Chest Rig są wyposażone w szelki utrzymujące kamizelkę na ciele i nie krępujące ruchów. Dzięki kamizelkom tpu Chest Rig ekwipunek jest mocowany na pasie, który to z kolei jest zlokalizoway na brzuchu. Co więcej, w wielu sklepach można znaleźć kamizelki z wieloma dodatkowymi elementami, takimi jak wzmocnienie zapięcia, czy też dodatkowe kieszenie, w których można umieścić niezbędne przedmioty. Co więcej, kamizelki taktyczne można dostać w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania ich do stroju oraz do otoczenia.

Jak wybrać kamizelkę Chest Rig?

Podczas zakupów warto zwrócić uwagę między innymi na wagę kamizelki. Produkt taki jak na Taiwan powinien być lekki oraz niskoprofilowy, co zapewni wygodę i komfort podczas gry. Co więcej, dobrym pomysłem jest kamizelka z wszelkimi dodatkowymi elementami, które mogą sprawdzić się podczas rozgrywki, takimi, jak na przykład miejsce na wkład balistyczny, czy też system Quick Release. Co więcej, warto zwrócić uwagę na to, czy produkt jest kompatybilny z MOLLE, czy niestety nie. Jeżeli chodzi o materiał, najlepsze kamizelki są pokryte warstwą nylonu, co zapewnia ich wodoodporność nawet podczas ulewy.