Jaką torbę zabrać ze sobą na survival?

torby wojskowe

Survival od dawna cieszy się dużą popularnością. Dla wielu osób to prawdziwa przygoda. Wybierając się jednak na taki obóz, trzeba się odpowiednio przygotować. Mowa tu zwłaszcza o skompletowaniu ekwipunku. Istotna jest tu przede wszystkim praktyczna torba. Jaka sprawdzi się na survival?

Funkcjonalność

Torba na survival musi być przede wszystkim funkcjonalna. Dobrze sprawdzą się tu zatem torby wojskowe z Hobby4Men. Takie torby posiadają dużą ilość kieszeni oraz przegródek. Dzięki temu można w wygodny i usystematyzowany sposób przechowywać wszystkie przedmioty przydatne na obozie survivalowym. Dobrze, jeśli kieszenie i przegrody będą różnej wielkości. Pozwoli to na przechowywanie w torbie rzeczy o różnych rozmiarach. Każda kieszeń powinna być zamykana na dobrej jakości zamek. Powinien być wytrzymały, ale jednocześnie powinno się go łatwo rozpinać i zapinać. Niektóre torby wojskowe wyposażone są w dodatkowe zaczepy. Pozwala to na zabranie ze sobą większej ilości bagażu. Jeśli chodzi o materiał wykonania, to ważne jest, aby był to materiał nieprzemakalny.

torby wojskowe

Komfort użytkowania torby wojskowej

Torba wojskowa oprócz tego, że musi być funkcjonalna, to musi również być wygodna w użytkowaniu. Dlatego postawić powinno się na taki model torby, który nosić można zarówno na plecach, jak i na ramieniu. Torba powinna także być wyposażona w wygodne pasy. Ważne, aby były regulowane. Dodatkowo sama torba nie może być zbyt ciężka. Im ciężka torba, tym trudniej będzie ją nosić, zwłaszcza jeśli przechowywać będzie się w niej sporo przedmiotów.